***MagicaLGirLs***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SihirLi KuzLaRn Mucize DünYaSına Hoş GeLDiniz

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım

+2
quLsaHH
XxX-pink_-_L0V€-XxX
6 posters
YazarMesaj
XxX-pink_-_L0V€-XxX

XxX-pink_-_L0V€-XxX

Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım Empty
MesajKonu: Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım   Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 1:46 pm

Beni beğendiğini nasıl anlayacağım?

Sadece iyi arkadaş mısınız yoksa daha fazlası mı var? Senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için listemize bir göz at...
Beni beğendiğini nasıl anlayacağım?

Senden Hoşlanıyor

Konuşurken gözlerine bakamıyor ve tekliyorsa,

matematik dersinde yanına oturmak için mazeret uyduruyorsa...

Kankaları etraftayken seni görmezden geliyor olabilir. Bunu kişisel alma, sadece senden hoşlandığını bilmelerini istemiyordur.

Seni güldürmek için, garip şakalar yapıyorsa.

Seni göreceğini bildiği günlerde, kendi gözlerinin rengine uyan yemyeşil bir kazak giyebilir ve sen ona iltifatta bulunduğunda, omuzlarını silkerek ' Ne? Bu eski kazak mı?' diyorsa.

Telefon numaranı alıp, arayacağım dediğinde arıyor veya mesaj atıyorsa.

Okuldan eve dönerken, seninle Ipod kulaklığını paylaşıyorsa ve senin için indirdiği duygusal parçaları dinlemen için, Green Day şarkılarını atlamana izin veriyorsa.

Seni can kulağıyla dinliyor ve konuşurken senin arkandaki diğer kızları kesmiyorsa.

Seninle konuşurken göz bebekleri büyüyorsa.

Seni eğlendirip harekete geçirmeye çalışıyor ve dikkatini çekmek için herşeyi yapıyorsa.

O Sadece Bir Arkadaş

Senden en iyi kız arkadaşının telefon numarasını istiyorsa.

Seninle beraberken, üstünde en garip eşofman altıyla, Cuma akşamı oturmuş televizyon programı seyrediyorsa.

İkinizinde eş bulamaması durumunda, mezuniyet balosuna birlikte gitmek için plan yapıyorsa.

Sınıftaki diğer güzel kızlar hakkında senin fikirlerine danışıyorsa.
Seninle konuşurken, gözleri etrafı taramaktaysa.
Bir arkadaşın fotoğraf çekerken, sana tavşan kulağı yapıyorsa.
Seninle genel olarak hep spor hakkında konuşuyorsa.

Hayatındaki diğer erkeklerden rahatsız olmuyorsa hatta son erkek arkadaşınla çok iyi anlaşıyorsa.

Eğer sen de rüyalarının kızıyla tanıştığını sana söylediğinde, onun adına sevinebiliyorsan.

(aLınTıdır)
quLsaHH

quLsaHH

MesajKonu: Geri: Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım   Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 4:27 pm

o]]hah cidden iimiş[/b] Very Happy Very Happy
XxX-pink_-_L0V€-XxX

XxX-pink_-_L0V€-XxX

MesajKonu: Geri: Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım   Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 6:26 pm

Tşkkk
**~~ ZeYNooW~~**

**~~ ZeYNooW~~**

MesajKonu: Geri: Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım   Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 10:08 pm

Tşkk ederimm dadlumm coq isime yaradii Very Happy cheers
hlrydff13

hlrydff13

MesajKonu: Geri: Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım   Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 11:10 pm

buraya bakın sndn hşlanıor çıkıor ama hala nie hiçbirşey olmuo :SS Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım Icon_eek Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım Icon_evil Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım Icon_evil Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım Icon_rolleyes
quLsaHH

quLsaHH

MesajKonu: Geri: Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım   Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 11:19 pm

hlrydff13 demiş ki:
buraya bakın sndn hşlanıor çıkıor ama hala nie hiçbirşey olmuo :SS Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım Icon_eek Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım Icon_evil Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım Icon_evil Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım Icon_rolleyes

Utangaçtır belki Razz
hlrydff13

hlrydff13

MesajKonu: Geri: Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım   Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 11:34 pm

bilmm ama başka seylere dışaçok dönük yani utangaç diemessn xD Smile))))) Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım Herz Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım Icon_rr Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım Lol Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım Icon_king
-polyanna-
Admin
-polyanna-

MesajKonu: Geri: Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım   Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 11:49 pm

hehehehehehehhehehe lol! lol!
http://magicalgirls.benimforum.org
hlrydff13

hlrydff13

MesajKonu: Geri: Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım   Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 11:57 pm

=))))))) Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım Icon_smile
csmnr

csmnr

MesajKonu: Geri: Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım   Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım I_icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 5:46 pm

P.İ.T

Beni beyendiğini nasıl anlıyacağım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hangi Burç Kadını Nasıl Giyinir??