***MagicaLGirLs***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SihirLi KuzLaRn Mucize DünYaSına Hoş GeLDiniz

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yardım kzlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

3 posters
YazarMesaj
AngeLovato

AngeLovato

Yardım kzlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Empty
MesajKonu: Yardım kzlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr   Yardım kzlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr I_icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 3:40 pm

Ya kıslar evet biliorum sınıfın en popileriyim ama tercih hep ben olmak istiyorum hem popilerlik açısından hemde erkeler açısından nolur yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
_selena_gomez_

_selena_gomez_

MesajKonu: Geri: Yardım kzlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr   Yardım kzlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr I_icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 7:39 pm

BN de öle istiorm .... ama snn bndn farkın sn popülersin hm erkekler açısından popüler olmak istiosn saçına başına ayakkabına kısacası dış görünüşüne dikkat et ve üfür argo kabadayılık erkekleri dövme gibi şeyleri yapma herkesle arkadaşlık kurmaya çalış ispiyonculuk yapma falan işte kendini öne çıkar............
**_rosalie_**

**_rosalie_**

MesajKonu: Geri: Yardım kzlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr   Yardım kzlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr I_icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 11:09 pm

sen popülersen zaten snn terch edilmen gerkmiyo mu? Rolling Eyes
AngeLovato

AngeLovato

MesajKonu: Geri: Yardım kzlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr   Yardım kzlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr I_icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 3:04 pm

evet ama geriiler tercih etmiolarki bu arada nisan hoşgeldin kzummm

Yardım kzlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
1 sayfadaki 1 sayfası